Tłumaczenia – informacja

Lang Center Tłumacze Przysięgli od 2004 roku zajmuje się wielowymiarową obsługą firm, instytucji oraz Klientów indywidualnych w zakresie usług językowych. Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne w obrębie wszystkich języków europejskich, a także wielu pozaeuropejskich niezależnie od dziedziny.

Nasza oferta to:

Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia pisemne
Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)
Tłumaczenia
zwykłe (nieuwierzytelnione)
Korekty tłumaczeń
Korekty językowe native speakera
Uwierzytelnianie gotowych tłumaczeń
Konsultacje merytoryczne

Nasz zespół tworzą profesjonalni tłumacze, konsultanci merytoryczni i specjaliści wpisani na listy Ministerstwa Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej oraz Naczelnej Organizacji Technicznej i Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych  z wieloletnim stażem. Tłumaczenia specjalistyczne/techniczne często realizowane są przez zespół tłumaczy – specjalistów w danej dziedzinie w celu zachowania najwyższej jakości przekładu.

Współpracujemy również z doświadczonymi native speakerami różnych języków, którzy na życzenie Klienta, dokonują korekty tłumaczeń, dostosowując styl tekstu do zasad językowych kraju, w którym ma on zostać opublikowany.

Dzięki doświadczonemu zespołowi możemy zagwarantować najwyższą jakość przekładu nawet bardzo wymagających tekstów!

Przykładowy wykaz realizowanych tłumaczeń:

Dokumenty urzędowe (USC) Dokumenty samochodowe Przemysł i technika Prawo i finanse
Biznes Marketing Informatyka Medycyna

Szanując czas naszych Klientów staramy się maksymalnie usprawnić proces komunikacji. Zamówienia przyjmujemy zarówno w biurze Lang Center, drogą elektroniczną (e-mail) w postaci skanów oraz za pośrednictwem formularza na stronie internetowej.

Wycena dokumentów jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca!

Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od kombinacji językowej, tematyki przekładu oraz stopnia skomplikowania tekstu. W przypadku krótkich dokumentów tłumaczenie przygotowywane jest w ciągu 1-2 dni roboczych. W przypadku pilnych projektów możliwa jest realizacja tłumaczenia w trybie przyspieszonym lub ekspresowym!

Realizacja w trybie zwykłym

Realizacja w trybie przyspieszonym

Realizacja w trybie ekspresowym

Powierzając nam dokumenty do tłumaczenia lub korzystając z usług tłumaczy  ustnych, otrzymują Państwo GWARANCJĘ ZACHOWANIA POUFNOŚCI niezależnie od rodzaju i tematyki dokumentu.

Oprócz realizacji standardowych tłumaczeń pisemnych i ustnych oferujemy również:

  • obsługę translatorską delegacji i partnerów biznesowych,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych weryfikujących znajomość językową kandydatów,
  • obsługę translatorską podczas targów