Tłumaczenia

Lang Center Tłumacze Przysięgli od lat zajmuje się kompleksową obsługą firm, instytucji oraz Klientów indywidualnych w zakresie usług językowych.

Profesjonalizm i kompleksowość

Oferujemy tłumaczenia pisemne oraz ustne w obrębie wszystkich języków europejskich, a także wielu pozaeuropejskich. Wykonujemy zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe z zakresu wielu dziedzin, m. in.: techniki, inżynierii, biznesu, logistyki, prawa, marketingu, czy medycyny.
W swojej ofercie mamy również tłumaczenia dokumentów samochodowych, które realizujemy szybko i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasz zespół tworzą  profesjonalni i doświadczeni tłumacze wielu języków, a także wykwalifikowani native speakerzy i konsultanci merytoryczni, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość przekładu nawet bardzo wymagających  tekstów.

Minimum formalności

Szanując czas naszych Klientów staramy się maksymalnie usprawnić proces komunikacji.
Zamówienia przyjmujemy zarówno w biurze Lang Center, jak i drogą elektroniczną w postaci skanów. Ostatecznej wyceny tłumaczenia dokonujemy na podstawie materiału źródłowego. Wycena ta dokonywana  jest bezpłatnie i nie zobowiązuje naszych Partnerów do złożenia zamówienia. czytaj więcej

Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od kombinacji językowej, tematyki przekładu oraz stopnia skomplikowania tekstu.
Na  życzenie  Klienta gotowe tłumaczenie przesyłamy niezwłocznie mailem, natomiast oryginały, w przypadku tłumaczeń przysięgłych, wysyłamy poleconym listem priorytetowym na nasz koszt.

Pewność i zaufanie

Powierzając nam dokumenty do tłumaczenia lub korzystając z usług tłumaczy  ustnych, otrzymują Państwo gwarancję zachowania poufności. Każdy z naszych pracowników oraz  tłumaczy, poprzez podpisanie klauzuli poufności, zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy wszelkich wrażliwych informacji.

Lang Center Tłumacze Przysięgli oprócz realizacji standardowych tłumaczeń pisemnych i ustnych oferuje również:

  • obsługę translatorską delegacji i partnerów biznesowych,
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych weryfikujących znajomość językową kandydatów,
  • obsługę translatorską podczas targów
  • asystenturę językową  w wyjazdach krajowych i zagranicznych.