Szkolenia biznesowe

Nasze referencje mówią więcej niż tysiące słów…

Lang Center Tłumacze Przysięgli to licencjonowana placówka szkoleniowo – tłumaczeniowa, dla której efektywność cyklu szkoleniowego oraz jakość dostarczanych tłumaczeń ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i strategii biznesowej firmy.

Polecani przez Profesjonalistów
Wieloletnie doświadczenie grupy kilkudziesięciu lektorów, metodyków i tłumaczy, dla których języki obce są życiową pasją, stanowi gwarancję jakości oferowanych przez nas szkoleń językowych.
W całej Polsce pracujemy dla wielu wiodących firm, szkoląc rocznie setki osób reprezentujących różne środowiska biznesowe. Nauczamy kadrę zarządzającą oraz pracowników różnego szczebla starannie dostosowując profil, tempo oraz intensywność szkoleń do zindywidualizowanych, ściśle nakreślonych potrzeb. czytaj więcej

Realizacja celu czyli jak osiągnąć sukces
Wychodząc z założenia że efektywność szkolenia jest wprost proporcjonalna do poziomu wiedzy prowadzących go trenerów oraz zainteresowania i motywacji jego uczestników – programy Lang Center powstają bezpośrednio w wyniku konsultacji i dogłębnej analizy potrzeb oraz odpowiedniego doboru właściwych lektorów. Szkolenia prowadzone przez Lang Center Tłumacze Przysięgli, w zależności od wyznaczonych nam celów, niezależnie od wybranego języka, może bazować na tematyce i kluczowym słownictwie zgodnym ze specyfiką danej branży. czytaj więcej

Takie założenie wyjściowe, starannie dobrany program dydaktyczny oraz precyzyjna realizacja elementów wyznaczonych celów oparta o cyklicznym monitoring postępów przynosi mierzalny rezultat do którego dążymy – zadowolenie z efektów procesu szkoleniowego oraz rekomendacje które są dowodem dobrze wykonanego zadania. Wszystkie powyżej wspomniane kwestie to jednak tylko połowa sukcesu.

Lang Center Team – Zespół prowadzący do celu
Najważniejszym czynnikiem odpowiedzialnym za efektywność szkolenia, w tym także szkolenia językowego, nie są „wielkie programy” i ich „marketingowa otoczka”, a ludzie.
To zwykle oni decydują o jakości szkolenia i nawet najlepiej zaplanowany program bez właściwie dobranych trenerów nie przyniesie pożądanych rezultatów. Lang Center Tłumacze Przysięgli nie pozostawia najważniejszej kwestii przypadkowi – nasi Lektorzy to prawdziwi profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy w środowisku korporacyjnym, trenerzy językowi z pasją, których praca i poziom przygotowania merytorycznego pozwala na osiągnięcie wyznaczonego celu w możliwie najkrótszym czasie.

Marketing i obietnica sukcesu – czyli dlaczego nie obiecujemy cudów
Szkoleniami językowymi, dedykowanymi dla firm i korporacji, zajmujemy się już kilkanaście lat. Metodyka nie stoi w miejscu i naprawdę wiemy co robić by efektywnie nauczać języków obcych. Jesteśmy jednak realistami – nie jesteśmy w stanie nauczyć języka ani w 4 dni ani w 6 minut ani 4 czy 9 razy szybciej. czytaj więcej

Uczciwość zawodowa sprawia że jesteśmy zbyt poważni i doświadczeni aby przerzucać się podobnymi cyframi z konkurencją. Niestety nie jesteśmy też najtańsi. Jeśli chodzi o ofertę cenową zapewne nie mamy żadnych szans. Nasza konkurencyjność nie wyraża się tylko za pomocą liczb.
Prosimy o ocenę wartości naszej oferty po zakończeniu cyklu prezentacji. Zaprezentujemy to co robimy najlepiej zupełnie bezpłatnie, bez żadnych zobowiązań w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu i czasie.

Dlaczego my?

  • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie: analizujemy potrzeby, tworzymy program nauczania dostosowany do specyfiki danej firmy, prezentujemy klarowne drogi prowadzące do celu.
  • organizujemy bezpłatne i niezobowiązujące lekcje prezentacyjne pokazujące główne założenia i efektywność jednostki szkoleniowej.
  • program szkolenia w oparciu o najnowsze zdobycze metodyczne XXI wieku.
  • dla naszych studentów języka angielskiego udostępniamy bezpłatnie nowoczesną
    platforma e-learningowa  wspomagająca samodzielną naukę

Co oferujemy?

W zależności od wymagań Klienta zajęcia prowadzone są w Akademii Lang Center lub w siedzibie firmy.
Przed podpisaniem jakichkolwiek umów na życzenie ustalamy szczegółowy, zindywidualizowany harmonogram oraz organizujemy bezpłatne i niezobowiązujące lekcje prezentacyjne.

Jeśli nasza oferta choć trochę Państwa zainteresowała prosimy o kontakt z naszym biurem:

tel.: 508 099 717
e-mail: office@langcenter.pl

Obszar działalności w zakresie szkoleń korporacyjnych:
Warszawa, Milanówek, Skierniewice, Pruszków, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Międzyborów, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Podkowa Leśna, Mszczonów, Sochaczew, Biała Rawska, Rawa Mazowiecka, Izabelin, Stare Babice, Nadarzyn, Żyrardów, Tarczyn, Elżbietów, Rawa Mazowiecka, Grójec, Piaseczno i wiele innych