Rodzaje kursów

Wieloletnie doświadczenie kadry lektorskiej Lang Center Tłumacze Przysięgli w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, pozwoliło nam stworzyć szeroką ofertę ogólnych i specjalistycznych kursów języka angielskiego, skoncentrowanych na szybkim osiągnięciu założonych celów.

Rodzaje kursów języka angielskiego oferowanych przez Lang Center Tłumacze Przysięgli:

1. General English

Bądź wszechstronny! Po pierwsze – rozmawiaj!

Kurs stworzony z myślą o osobach, którym zależy przede wszystkim na nabyciu umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim w różnorodnych sytuacjach życia codziennego. Sposób prowadzenia zajęć przez doświadczonych lektorów Lang Center Tłumacze Przysięgli sprzyja maksymalnemu wykorzystaniu nowej wiedzy i umiejętności w realistycznych sytuacjach komunikacyjnych, poprzez liczne powtórki, ćwiczenia i dyskusje.
Nasi studenci, dzięki aktywnemu uczestnictwu w zajęciach oraz przyjaznej atmosferze, błyskawicznie pokonują podstawową barierę mówienia po angielsku, jaką jest nieśmiałość i nabierają pewności językowej, którą wykorzystują w codziennym życiu.

2. Business English

Speak your mind but mind your words

Business English to kurs językowy przeznaczony dla osób pracujących w świecie nowoczesnego biznesu oraz dla studentów kierunków, takich jak zarządzanie, marketing, reklama, itp. Kurs koncentruje się przede wszystkim na rozbudowie słownictwa biznesowego oraz ćwiczeniu praktycznych umiejętności wykorzystywanych w codziennych biznesowych sytuacjach.

3. Kursy specjalistyczne

– English for Professionals

Kurs skierowany do przedstawicieli różnych grup zawodowych, którzy w swojej pracy wykorzystują znajomość języka angielskiego. Kurs ten koncentruje się przede wszystkich na rozbudowie specjalistycznego słownictwa oraz zwrotów typowych dla danego zawodu, a także na ćwiczeniu praktycznych umiejętności językowych przydatnych w codziennej pracy.

– Exam Preparation Course – Take it easy – efektywne przygotowanie egzaminacyjne.

Instensywny specjalistyczny kurs języka angielskiego kompleksowo przygotowujący do zdania wybranego egzaminu. Kurs obejmuje nie tylko rzetelne powtórzenie słownictwa i gramatyki, ale także daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi technikami egzaminacyjnymi, typami zadań i rozwiązaniami.

– Intensive Course –  Szybka, mądra i skuteczna nauka języka obcego naprawdę jest możliwa

Jesteś zdeterminowany? Masz mało czasu? Nie czekaj, po prostu przyjdź do nas, spotkaj się z naszym metodykiem, przedstaw nam swoje wymagania a my przedstawimy Ci koncepcję kursu, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Przekonasz się dlaczego jesteśmy zupełnie wyjątkowi oraz dowiesz się jak uczyć się naprawdę efektywnie.

4. Kursy szyte na miare

– English for Travel

Kurs skierowany do osób podróżujących, które chcą w szybkim tempie opanować podstawowe zwroty i wyrażenia potrzebne w podróży.  Kurs kładzie największy nacisk na rozwój praktycznych umiejętności komunikacyjnych.

Dzięki English for Travel nauczysz się zwrotów:

  • potrzebnych na lotnisku / na dworcu,
  • niezbędnych przy rezerwacji hotelu,
  • wykorzystywanych w restauracji, w banku, na poczcie,
  • które pomogą Ci się odnaleźć w mieście.
– Grammar Course – Gramatyka nie musi być nudna!

Lata praktyki, odbytych kursów, warsztatów praktycznych, seminariów, pogadanek około językowych etc. zrobiły swoje. Wniosek jest jeden – o rzeczach trudnych mówić łatwo. Stworzyliśmy koncepcję praktycznego kursu gramatycznego dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania.
Gwarantujemy szybką i skuteczną powtórkę najważniejszych zagadnień gramatycznych, która może okazać się pomocna zwłaszcza dla zdających egzaminy maturalne oraz państwowe.

– Conversations

Masz ulubioną dziedzinę o której chciałbyś mówić jeszcze swobodniej?
A może po prostu chcesz rozwinąć językowe skrzydła i uczyć się języka potocznego w nieformalnej dyskusji opartej o kilka ciekawych i kontrowersyjnych tematów? Cokolwiek wybierzesz – chcesz rozmawiać, a my pomożemy Ci, aby czas spędzony z nami był czasem który przyniesie Ci wiele pożytku i satysfakcji.

5. FOR KIDS

program „Mały Odkrywca”

„Mały Odkrywca” to autorski program nauczania języka angielskiego opracowany przez wykwalifikowaną kadrę lektorów Lang Center Tłumacze Przysięgli, przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym.
 Tematyka zajęć jest bliska dzieciom i łączy świat wyobraźni z realnymi sytuacjami z życia. Różnorodność i bogactwo ćwiczeń w formie gier i zabaw skutecznie zachęca dzieci do poznawania świata poprzez naukę języka. Wykorzystując odpowiednie pomoce audiowizualne rozwijamy umiejętności rozumienia ze słuchu i swobodnego mówienia.