Profesjonalni TŁUMACZE

Zespół Lang Center Tłumacze Przysięgli tworzą doświadczeni tłumacze i specjaliści wpisani na listy Ministerstwa Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej oraz Naczelnej Organizacji Technicznej i Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych.

Od wielu lat tłumaczymy ustnie i pisemnie w kilkunastu parach językowych. Specjalizujemy się zarówno w tłumaczeniach różnego rodzaju dokumentacji wymagającej uwierzytelnienia (tłumaczenia przysięgłe), jak i w przekładach tekstów specjalistycznych –  z zakresu wielu dziedzin, m.in.: przemysłu, techniki, biznesu, finansów, prawa, marketingu i  medycyny.

Jakość i niezawodność  to nasz priorytet. Mając na uwadze fakt, iż każde tłumaczenie niesie za sobą inne wyzwania, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając odpowiedni zespół tłumaczy, ekspertów językowych i weryfikatorów.

W przypadku tłumaczeń na język obcy, które przeznaczone są do publikacji, korzystamy z pomocy współpracujących z nami doświadczonych native speakerów, którzy, na życzenie Klienta, dokonują korekty tekstów, w celu wyeliminowania nawet najdrobniejszych błędów czy nieścisłości językowych.

Zawodowa pasja oraz zaufanie naszych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych, zobowiązuje nas do zachowania najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego sukcesywnie udoskonalamy proces rekrutacji tłumaczy oraz każdorazowo poddajemy ich pracę wewnętrznej weryfikacji.

Zadowolenie Klientów Lang Center Tłumacze Przysięgli z pracy naszego zespołu stanowi dla nas największe źródło satysfakcji i motywację do dalszego rozwoju.

 

kapelusze_footer