LEKTORZY eksperci

Lektorzy Lang Center Tłumacze Przysięgli to wyłącznie najlepsi absolwenci filologii, trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, nauczyciele akademiccy, egzaminatorzy państwowi, entuzjaści z dyplomami University of Cambridge.

Przede wszystkim jednak, nasza kadra lektorska to profesjonaliści w efektywnym nauczaniu języków obcych, których szerokie kompetencje oraz nieustająca pasja nauczania, pomagają nawet najbardziej wymagającym Słuchaczom w szybkim i skutecznym osiągnięciu założonych celów.

Lektorzy Lang Center Tłumacze Przysięgli starają się na bieżąco śledzić najnowsze trendy metodyczne, poprzez aktywny udział w różnego rodzaju warsztatach językowych oraz konferencjach metodycznych.

Zdobyte doświadczenia sukcesywnie wprowadzane są do programów szkoleniowych  i wykorzystywane na zajęciach. Wierzymy, że dzięki  zaangażowaniu naszego zespołu, kursy prowadzone w Lang Center Tłumacze Przysięgli  wykazują najszybsze efekty w przełamywaniu  barier językowych, pomagając uczącym się „uwolnić” język i posługiwać się nim swobodnie.

Wieloletnie doświadczenie naszych lektorów zdobywane na całym świecie, a także ich pasja, zaangażowanie i chęć nieustannego rozwoju, stanowią gwarancję najwyższej jakości oferowanych przez nas kursów językowych.

Nasze działania od lat doceniają  największe firmy w regionie oraz zadowoleni Słuchacze, zauważając zdecydowane postępy w nauce niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

kapelusze_footer