Jakich języków uczymy

Lang Center Tłumacze Przysięgli od wielu lat prowadzi kursy językowe, zarówno grupowe, jak i indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczamy następujących języków:

angielskifrancuskiwloskihiszpanskiniemieckirosyjski

 

Wszystkie nasze kursy oparte są o metody konwersacyjne.

Nie zapominamy jednak o rozwijaniu takich sprawności językowych jak: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu oraz poprawność gramatyczna. Wychodzimy jednak z założenia, że gramatyka jest istotna tylko na styku z żywym językiem mówionym. Nasze zajęcia są zatem nauką mówienia w oparciu o zasady gramatyki. Zależy nam, aby nasi Słuchacze potrafili sprawnie poradzić sobie w każdej sytuacji wymagającej od nich znajomości języka.

Wypróbuj sprawdzone metody profesjonalistów i już dziś zacznij przygodę językową z lektorami Lang Center Tłumacze Przysięgli.
Powiedz nam czego od nas oczekujesz, a my zaprosimy Cię na bezpłatne zajęcia prezentacyjne.

Język angielski

English designed with Direct Method (Direct Method for English)

English designed with Direct Method to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Najważniejsze zalety podręczników:

• praktyczne słownictwo – ponad 4000 słów starannie dobranych pod kątem przydatności,
• interesujące pytania w naturalnej, współczesnej angielszczyźnie,
• duża ilość pytań, dzięki czemu Słuchacze mogą lepiej zapamiętać nowe słownictwo, a także używają go w większej liczbie kontekstów (różne zastosowania, struktury gramatyczne, kolokacje),
• przyjazna grafika,
• ilustracje,
• przejrzyste elementy graficzne oraz przyjazny układ strony ułatwiające pracę z podręcznikiem,
• bogaty zestaw VISUALS do Book 1,
• liczne ćwiczenia gramatyczne,
• ćwiczenia komunikacyjne, dialogi oraz teksty.

Podręczniki podzielone zostały na 7-8 modułów, na końcu każdego z nich znajdą Państwo lekcję gramatyczną z ćwiczeniami na struktury wprowadzone w danym module, a także ćwiczenia utrwalające słownictwo. Sekcje komunikacyjne wraz z dialogami i tekstami, dzięki którym możemy przećwiczyć słownictwo i struktury potrzebne w konkretnych sytuacjach (np. w restauracji, w sklepie, na lotnisku), co stanowi zupełną nowość w podręcznikach do metody bezpośredniej.

Każda lekcja gramatyczna składa się z 3 części:
1. gramatyka (lub słownictwo w książce 6) – ćwiczenia struktur gramatycznych wprowadzonych w poprzedzającym module,
2. Fast Finishers – zestaw dodatkowych ćwiczeń,
3. słownictwo (lub zestaw tematyczny w książce 6) – ćwiczenia słownictwa z poprzedzającego modułu.

Book_4_Polish_sampleBook 4 Impression Slovak

Język francuski

Głównym celem oferowanych przez nas kursów języka francuskiego jest szybkie i skuteczne wprowadzenie słuchaczy do praktycznej komunikacji w języku francuskim.
Staramy się zachować równowagę w rozwoju wszystkich umiejętności językowych, a więc mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o starannie skonstruowane programy autorskie, dostosowane do konkretnych potrzeb słuchaczy.
Metodyka zajęć, wykorzystująca nowoczesne środki dydaktyczne, ma na celu stymulowanie ciekawości poznawczej słuchaczy oraz sprzyja rozwojowi żywej i naturalnej komunikacji w języku francuskim.

Systematycznie przeprowadzane testy oraz inne formy powtarzania przerobionego materiału stanowią ciągłą informację zwrotną dla słuchaczy o ich postępach oraz doskonałą motywację do dalszej nauki.

Materiały i podręczniki dobierane są tak, aby pozwalały na szybkie i skuteczne opanowanie głównych zagadnień gramatycznych i leksykalnych, koniecznych do swobodnego porozumiewania się w języku francuskim na każdym poziomie zaawansowania.

język francuski Lang Center

język francuski Lang Center

Język włoski

Nauka języka włoskiego metodą bezpośrednią – Italiano – Metodo Diretto

Kurs języka włoskiego metodą bezpośrednią przeznaczony jest dla osób, które w szybkim tempie chcą nauczyć się swobodnego i pozbawionego stresu porozumiewania się w języku włoskim.

Zajęcia mają formę dynamicznej konwersacji. Słuchacz przez większość czasu odpowiada na pytania lektora, posługując się tylko językiem włoskim. Dzięki temu bardzo szybko i niejako automatycznie przyswaja konkretne zasady i reguły językowe, rozszerza zakres używanego słownictwa i pozbywa się bariery mówienia.

Główne cele kursu języka włoskiego metodą bezpośrednią to:

  • Przyswojenie podstawowego słownictwa w języku włoskim oraz sukcesywne poszerzanie poznanej terminologii.
  • Zrozumienie istoty zasad gramatycznych oraz nabycie biegłości w posługiwaniu się nimi.
  • Swobodne i sprawne używanie języka włoskiego w różnych sytuacjach życiowych.
  • Motywacja do wykorzystywania zdobytych umiejętności językowych w konwersacjach, zwłaszcza z osobami, dla których język włoski jest mową ojczystą.

Język hiszpański

Español to nowoczesne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

Español to:

   • nowoczesne słownictwo i ciekawe pytania,
   • przystępna gramatyka,
   • praktyczne scenki i dialogi.

libro_1_gramatica_2libro_1_leccion_2-1

Język niemiecki

Direktes Deutsch to nowoczesne podręczniki do nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią, która pozwala w szybki i atrakcyjny sposób rozwinąć umiejętność tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

Direktes Deutsch to zestaw 6 podręczników zawierających pytania i odpowiedzi w sytuacjach komunikacyjnych. Pytania rozpisane są bardzo szczegółowo, tak, aby umożliwić słuchaczowi porozumienie w każdej sytuacji, niezależnie od poziomu trudności.

direktes_deutch_24direktes deutch 37

Język rosyjski

Kurs języka rosyjskiego przeznaczony jest dla osób na początkującym i średnio zaawansowanym poziomie znajomości języka i koncentruje się przede wszystkim na szybkim i skutecznym wprowadzeniu słuchaczy do swobodnej komunikacji.
Programy autorskie, stworzone przez doświadczonych lektorów, obejmują systematyczny rozwój wszystkich umiejętności językowych – mówienia, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu, dzięki czemu słuchacz w szybkim tempie nabywa swobody w komunikowaniu się w języku rosyjskim.

język rosyjski Lang Centerjęzyk rosyjski Lang Center