Exam preparation course

Instensywny specjalistyczny kurs języka angielskiego kompleksowo przygotowujący do zdania wybranego egzaminu. Kurs obejmuje nie tylko rzetelne powtórzenie słownictwa i gramatyki, ale także daje możliwość zapoznania się ze wszystkimi technikami egzaminacyjnymi, typami zadań i rozwiązaniami.

Cambridge Exams – FCE, CAE,CPE, IELTS

Jeśli chciałbyś udowodnić, że jesteś ambitny i wytrwały, a język obcy nie stanowi dla ciebie problemu, proponujemy zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge, które są najbardziej prestiżowym ukoronowaniem Twoich umiejętności językowych.
Różnorodność materiałów, wzmożona częstotliwość testów oraz wykwalifikowana kadra lektorska stanowią gwarancję rzetelnego przygotowania do wybranego egzaminu. Z nami zdobędziesz, uznawane na całym świecie certyfikaty FCE, CAE, CPE oraz IELTS

Matura / Gimnazjum Exam

Autorski Kurs Lang Center Tłumacze Przysięgli obejmuje przygotowanie do egzaminu na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym. Błyskawicznie powtarzamy i sprawdzamy poziom opanowania wymaganych struktur gramatycznych. Wprowadzamy interesujące zwroty które zawsze robią wrażenie na Komisji Egzaminacyjnej. Nasz kurs stanowi doskonałe uzupełnienie wiedzy językowej przed przystąpieniem do egzaminu ustnego.